ارزان‌ترین کشورهای اروپایی

ارزان‌ترین کشورهای اروپایی

در حال حاضر با افزایش نرخ بلیط هواپیما خارجی و ارائه‌ی ارز با قیمت آزاد، سفر به بسیاری از کشورهای اروپایی دشوارتر شده است. سفر به فرانسه، انگلستان، سوئیس و بسیاری از کشورهای دیگر علاوه بر هزینه‌ی زیاد، نیاز به ویزا دارد. دریافت ویزا از سفارتخانه‌ها، سخت و زمان‌بر است؛ به‌طوری که فکر سفر به کشوهای اروپایی را از ذهن بسیاری از مسافران خارج می‌کند. اما در این میان هستند کشورهای اروپایی ارزانی که می‌توان با هزینه‌های به‌نسبت کمتری به آنها سفر کرد. برای سفر به بعضی از ارزان‌ترین کشورهای اروپایی، نیازی به ویزا نخواهید داشت یا حداقل می‌توانید با هزینه و زمان کوتاه‌تر برای دریافت ویزای این کشورها اقدام کنید. همچنین، شما می‌توانید با رزرو هتل خارجی ارزان و بلیط هواپیمای خارجی با قیمت مناسب، از سفر به کشورهای اروپایی لذت ببرید.

ارزان‌ترین کشورهای اروپایی
ارزان‌ترین کشورهای اروپایی

ارزان‌ترین کشورهای اروپایی

اغلب وقتی به سفر اروپایی فکر می کنیم سفری لوکس و گرانقیمت به ذهنمان می آید. اما شاید باورتان نشود که در قاره اروپا ۵۰ کشور کوچک و بزرگ وجود دارند و مسلما تمام آن ها پرهزینه و گران نیستند. در همین قاره اروپا کشورهای فوق العاده زیبا و شگفت انگیزی وجود دارند که با هزینه ای معقول و مقرون به صرفه می توان به آن ها سفر کرد.

سفر کردن دقیقا اینگونه است. خیلی بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید باید برای آن پول خرج کنید. آنقدر در تب و تاب و هیجان سفر غرق می شوید که بیشتر از آن چیزی که برنامه ریزی کرده اید، پول خرج می کنید. در این هنگام تازه متوجه می شوید که مقصد شما خیلی گران تر از آن چیزی بوده که فکرش را می کردید. مخارج اضافی را می توانید به هزینه غذا و مکان اضافه کنید.

با معرفی کشورهای اروپایی ارزان، سفری رؤیایی همراه با کم‌ترین هزینه را برایتان رقم بزنیم تا بدون دغدغه‌ی مالی یا برنامه‌ریزی بلندمدت، از سفر به کشورهای اروپایی لذت ببرید عبارتند از:

  • ارمنستان

ارمنستان یکی از بهترین و ارزان‌ترین کشورهای اروپایی برای سفر و حتی اقامت است. بهترین زمان سفر به ارمنستان ماه‌های می تا اکتبر است، دقیقا هم زمان با برگزاری بهترین فستیوال‌های این کشور مانند جشنواره بین‌المللی زردآلوی طلایی ایروان، فستیوال رنگ ایروان، جشن وارداور یا همان جشن آب‌بازی و فستیوال‌های شاتوت و دلمه.

  • گرجستان

همه‌ی روزهای سال، بازار گردشگری در گرجستان داغ است. فصل تابستان، هوای گرم شهرهای گرجستان، امکان بازدید از طبیعت زیبا و انجام فعالیت در فضای باز را برای مسافران فراهم می‌کند. همچنین، زمستان و هوای نسبتا سرد گرجستان، امکان شرکت در فستیوال‌های سال نو این شهر را برای شما به وجود می‌آورد.

  • مجارستان

مجارستان یکی دیگر از ارزان‌ترین کشورهای اروپایی است که میزبان خیلی خوبی برای سفرهای شما خواهد بود. با سفر به مجارستان در فصل تابستان، علاوه‌بر بازدید از جاذبه‌های گردشگری این کشور، شما می‌توانید در جشنواره‌های تابستان بوداپست و شهرهای دیگر مجارستان شرکت کنید.

  • ترکیه

جاذبه‌های گردشگری ترکیه در هر نقطه‌ی این کشور به چشم می‌خورد. مساجد و قصرهای ترکیه، نمایانگر قدمت این کشور است، به طوری که گردشگران بسیاری برای بازدید از بناهای تاریخی و مساجد شگفت‌انگیز ترکیه به این شهر سفر می‌کنند. بهترین زمان سفر به ترکیه و رزرو هتل در استانبول تابستان است.

ارزان‌ترین کشورهای اروپایی
ارزان‌ترین کشورهای اروپایی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *